KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotokonst 15978410
nr 1597 8410
Lennart Bernadotte
(1909-2004), Sverige
Fotokonst, Signerad, numrerad EA 7/10, daterad 1983. Yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Lennart Bernadotte, svensk född 1909, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:16:03
600 kr
800 kr